+420 775 135 455 petr.dufo@gmail.com
 

Zahrady a jezírka > Realizace zahrad > Užitné zahrady pro rodiny s dětmi

Užitné zahrady pro rodiny s dětmi

Zajímá nás permakultura, ekozahrady a jednoduše zahrady, které jsou v harmonii. S okolím i s majiteli. Čím dál více lidí chce mít zahradu nejen na okrasu, ale také k užitku. Navrhujeme a realizujeme příjemné užitné zahrady s ohledem na všechny členy domácnosti. Včetně dětí. Tedy bez jedovatých plodů, bez pichlavých jalovců i bez klasických tují, které se do harmonických moravských zahrad nehodí. Navrhujeme a realizujeme zahrady, které fungují a jsou nenáročné na údržbu.

Něco k utrhnutí po celý rok

Chcete mít takovou zahradu, kde si po většinu roku můžete natrhat něco k snědku? Vysadíme vám na zahradě ovocné stromy, maliny, ostružiny, ale také jedlé jeřabiny, rakytník, borůvky, lesní jahody a spousty dalších. Podle vašich představ a hlavně vše v harmonii. Můžeme vaši zahradu přirozeně rozdělit na různá zákoutí – zeleninová zahrádka, sad, posezení, koupací jezírko apod. Spolupracujeme s architektkou Terezou Bočkovou, která má výborné a praktické nápady a ručně vám vaši zahradu navrhne.

Rádi a ochotně přijedeme na konzultaci, poradíme vám a se zahradou pomůžeme. Můžete se i zapojit a pracovat na tvorbě zahrady či zahradního jezírka s námi! Sídlíme pod Pernštejnem v obci Nedvědice, působíme v oblasti Tišnov – Bystřice nad Pernštejnem – Velká Bíteš – Boskovice – Brno. Kontaktujte nás! Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci!2015 - 2024 © Zahrady a jezírkaWebdesign: Ladzo.cz