+420 775 135 455 petr.dufo@gmail.com
 

Zahrady a jezírka > Zahradní jezírka

Zahradní jezírka

Voda v zahradě má své neobyčejné kouzlo. A přirozeně do zahrady lépe zapadá jezírko než umělý modrý bazén. Zahradní jezírka mohou mít nepravidelný tvar, kamenné řečiště a hlavně tekoucí vodu. Tu zajišťuje technologie, kterou vám dodáme levněji než ostatní firmy. Vytvoříme vám relativně levně krásné zahradní jezírko, které bude fungovat – to znamená, že si bude udržovat čistou vodu. A to i tehdy, když do něj dáte ryby. Kromě jezírka vám rádi navrhneme a zrealizujeme kompletní zahradu.

Koupací jezírka

Chcete se na své zahrádce koupat a přitom vám do ní nepasuje umělý bazén? Koupací jezírka plnohodnotně nahradí nevzhledné bazény. Navíc esteticky a přirozeně zapadají do zahradního prostředí. V koupacím jezírku se můžete koupat i se kochat pohledem na něj. Součástí systému koupacího jezírka je filtrace, UV lampa a čerpadlo. Vše je však skryto, ani si systému, který zajišťuje nutný pohyb vody, nevšimnete.

Zahradní jezírka s rybama

jezirko-osazovaniOkolí jezírka osadíme vhodnými rostlinami a můžeme do něj nasadit i ryby. Chcete-li mít jezírko průzračné a ryby vidět, nesmí se to přehánět s jejich množstvím, jezírko musí být dostatečně hluboké a je potřeba dodržovat další pravidla (např. ohledně krmení, údržby apod.). Jezírko v zahradě přitahuje i další faunu a vaše zahrada bude plnohodnotně žít. V harmonii se svým okolím a vy toho můžete být součástí. Kontaktujte nás!

Údržba jezírek

Provádíme také údržbu jezírek, jezírka čistíme, pomůžeme vám v jezírku dosáhnout opět průzračné vody. Způsob záleží na konkrétním jezírku. Rádi a ochotně přijedeme, navrhneme a vytvoříme nové jezírko nebo poradíme, jak vaše stávající jezírko oživit.

Kontaktujte nás, přijedeme, poradíme vám a vaši poptávku naceníme. Sídlíme pod Pernštejnem v obci Nedvědice, působíme v oblasti Tišnov – Bystřice nad Pernštejnem – Velká Bíteš – Boskovice – Brno.

vodopád
mensi-jezirko-s-rybama
jezirko v Herolticích
jezírko v Herolticích
vodopád k jezírku
příprava jezírka
Příprava zahradního jezírka, 06/2015
zahradni-jezirko, 6/2015
mini-jezirko-s-vysadbou
potok-k-jezirku
jezirka-biotop-pro-zaby
zahradni-jezirko
jezirko-a-vysadba
zahradni-jezirko-s-nadhernym-ce
priprava-koupaciho-jezirka
skladani-kamenu-k-jezirku
priprava-pred-napustenim-jez
prvni-napusteni-jezirka-zati
koupaci-jezirko-a-vysadba
mini jezírko v rámci úpravy bytového domu
jezirko-po-nekolika-letech
svarovani-folie
jezirko
jezirko-po-roce
zidka-a-jezirko
jezirko-drasov-ii
jezirko-drasov
jezirko-mala-lhota
jezirko-nedvedice-ii
jezirko-nedvedice-iii
jezirko-nedvedice
technologie-jezirka
tunka-kaly
priprava-technologie-k-jezirku2015 - 2023 © Zahrady a jezírkaWebdesign: Ladzo.cz