+420 775 135 455 petr.dufo@gmail.com
 

Zahrady a jezírka > Údržba zahrad

Údržba zahrad

Ať už máte zahradu od nás nebo od někoho jiného, rádi se vám postaráme o údržbu. Zajistíme pravidelnou jarní a podzimní údržbu nebo jen jednorázové akce. Zahrada potřebuje údržbu – stromy potřebují prořezat, keře a živé ploty zastřihnout, trávník pokosit, vertikutovat a případně i pohnojit, skalky a záhony odplevelit. Jsme tady pro vaše zahrady. Sídlíme pod Pernštejnem v obci Nedvědice, působíme v oblasti Tišnov – Bystřice nad Pernštejnem – Velká Bíteš – Boskovice – Brno. Kontaktujte nás!

Trávníky, keře, stromy, skalky … potřebují údržbu

Údržbu zahrad děláme celoročně, hlavní je však jarní údržba před květem a podzimní údržba jako příprava na zimu. Co taková údržba zahrady zahrnuje:

  • Trávníky. Kosíme vyšší trávu kosou, jarní a podzimní vertikutace (provzdušnění trávníku), hnojení, odkyselení překyselené půdy, hrabání listí, odstranění plevelů apod.
  • Keře a živé ploty. Odborný řez keřů a trvalek, tvarování a střih živých plotů, hnojení keřů a samozřejmě výsadba.
  • Záhony a skalky. Odplevelení záhonů a skalek, dodatečná výsadba, pokrytí netkanou či tkanou fólií proti růstu plevelu, zakrytí štěrkem, oblázky, štěpkou či mulčovací kůrou.
  • Stromy. Odborná prořezávka stromů, výchovné, udržovací a omlazovací prořezávání ovocných stromů i nutné kácení včetně rizikového.

Po dohodě zajistíme také odvoz a likvidaci bioodpadu. Kontaktujte nás, rádi přijedeme a domluvíme se na spolupráci! Sídlíme pod Pernštejnem v obci Nedvědice, působíme v oblasti Tišnov – Bystřice nad Pernštejnem – Velká Bíteš – Boskovice – Brno. Kontaktujte nás!

zakladani-travniku-3
vertikutace trávníku2015 - 2024 © Zahrady a jezírkaWebdesign: Ladzo.cz