+420 775 135 455 petr.dufo@gmail.com
 

Osobně se nám moc líbí použití kamenů v zahradě. Kameny se dají na zahradě využít kdekoliv – sólové kameny i seskupení kamenů ve výsadbě, skalky, suché zídky nebo kameny kolem zahradního jezírka. Rádi vám skalky a záhony navrhneme nebo zrealizujeme vaše představy. Pomůžeme vám s vyplením stávajících záhonů, dovezeme nové rostliny a zasadíme je. Rádi a ochotně vám také poradíme ve všem, co se zahrady týká.

Neviditelné obrubníky

Velmi dobře se nám osvědčily neviditelné obrubníky, které výborně oddělují trávník od záhonů či skalek. Jedná se o plastové obruby, které je možno dobře tvarovat a které se zabudují téměř celé pod zem a tvoří linii mezi trávou a záhonem. Tráva tak nepřerůstá do záhonů a naopak ze záhonů nepřepadává štěpka či mulčovací kůra do trávníku. Neviditelné obrubníky změní nepatrně, ale přitom výrazně vaši zahradu.

Záhony bez plevele

Plení většinou není oblíbená činnost pro nikoho. Chcete-li se plevelu zbavit jednou pro vždy, můžeme záhony vyplet a následně zakrýt eko-fólií, která se po několika letech rozpadne. Fólii je potřeba něčím zakrýt. Používá se štěpka, mulčovací kůra, kameny, oblázky, štěrk aj. To vše v kombinaci s výsadbou keřů, trvalek, stromů a jiných rostlin. Stejný systém se používá také pro skalky. Zajistíme také odvoz a ekologickou likvidaci zahradního odpadu. Kontaktujte nás, přijedeme a vaši poptávku obratem naceníme.2015 - 2024 © Zahrady a jezírkaWebdesign: Ladzo.cz