+420 775 135 455 petr.dufo@gmail.com
 

Návrhy zahrad

Navrhujeme zahrady v harmonii s okolím a hlavně s majitelem. Každému návrhu předchází osobní setkání přímo na zahradě a společné povídání o představách našich zákazníků. Navrhneme vám originální řešení, praktické a zároveň estetické prvky, vhodnou kombinaci rostlin. A vše samozřejmě rádi zrealizujeme.

Kreslíme na papír

Návrhy zahrad nám kreslí převážně zahradnice a projektantka Tereza Bočková, která vše zakreslí ručně na milimetrový papír. Tomu právě předchází osobní návštěva a pár otázek k seznámení s vámi a zahradou. Je to osobnější než počítačové programy a hlavně Tereze to vyhovuje. Návrhy vám můžeme zaslat naskenované. Chcete-li návrh zahrady v počítačovém programu, externě spolupracujeme s další zahradní architektkou, která vám návrh zahrady vytvoří.

Voda a kámen v zahradě

Cílem zahrady je podle nás to, aby se tam majitel cítil „jako doma“. Rádi používáme přírodní kámen, podporujeme vodu v zahradě, ať už je to přímo velké jezírko nebo alespoň malý biotop pro žáby. Osobně preferujeme alespoň částečně užitné zahrady a máte-li děti, užitnou zahradu vyloženě doporučujeme. Ale to vše proberme nejraději osobně.

Kontaktujte nás, těšíme se na setkání a spolupráci.2015 - 2024 © Zahrady a jezírkaWebdesign: Ladzo.cz